Доставка та оплата

Під час военного стану кожну кур'єрську доставку оговорюємо окремо. Новою поштою можна замовити будь-який товар ( є деякі обмеження на холодильники)


Київ

Доставка по Києву до квартири здійснюється кур'єрською службою. Співробітники служби доставки занесуть товар в квартиру (будинок) і поставлять на вибране Вами місце, за умови, що нічого не буде перешкоджати цьому. Вартість підйому розраховується залежно від габаритів і наявність ліфта в будинку, якщо товар в ліфт не влазить, клієнт оплачує кожен поверх.  Доставка платна, вартість доставки обговорюється з менеджером. На деякі групи товарів доставка безкоштовна.
Оплата здійснюється кур'єру

Київська область
Вартість доставки складає 25 грн / км в одну сторону.
Оплата здійснюється кур'єру

Україна
У всі інші міста доставка здійснюється службою "Нова Пошта" згідно з тарифами "Нової Пошти" за рахунок покупця. При відправці замовлення післяплатою пересилання грошей здійснюється за рахунок покупця. Оплата здійснюється співробітнику Нової пошти на відділенні. У разі відправлення товару вище 4 тис менеджер можемо попросити передоплату.
  
Наявність товару
Ми не є роздрібним магазином, у нас немає складів. Наявність товару відображається згідно даних які передали нам представництва (дані подаються 1-2 рази в тиждень). Тому дані фактичного наявність можуть відрізнятися при замовленні.

Оберіть мову сайту:

російська українська